LOT 5194
Pieter Starreveld (1911-1989), liggend naakt, aquarel, gesigneerd en gedateerd '58 -roestvlekken en vergeeld papier-, 26 x 40,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht