LOT 81
Pim Weeda (XX)
Zonder titel. Gesigneerd en genummerd 61/350 en gedateerd 1991 l.o.
Afmeting: Geschept papier
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Geschept papier
29 Sep 2021
Netherlands, Rotterdam