LOT 132

Platina ronde ajour broche tevens hanger

met florale motieven, bezet met oud slijpsel, achtkant en roosdiamanten, totaal ca. 0,20ct. (reparaties en beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren. bruto 7,3 gr., diam. 2 cm. [1]

03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam

03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam