LOT 132
Platina ronde ajour broche tevens hanger
met florale motieven, bezet met oud slijpsel, achtkant en roosdiamanten, totaal ca. 0,20ct. (reparaties en beschadigingen). Brochering afschroefbaar. Met Franse keuren. bruto 7,3 gr., diam. 2 cm. [1]
03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam
03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam