LOT 46

Pol Dom (1885-1978), Barretje in Saint-Raphaël, Frankrijk

Painter / Artist / School

Pol Dom (1885-1978)

Technique / Size

olieverf op doek, 30x39,5 cm (met lijst: 32,5x42 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en geannoteerd 'Saint Raphael/Pol Dom' (rechtsonder); gesigneerd en geannoteerd 'Voor Floor' (op het spieraam)

Extra Text

Conditie: lokale craquelé, enig oppervlaktevuil, enkele kleine stukjes verfverlies en enkele deukjes in het doek

Origin / Exhibition / Lite

Herkomst: De huidige eigenaar verkreeg deze werken van zijn grootvader Pol Dom via vererving.

28 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Pol Dom (1885-1978)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

28 Mar 2023
Netherlands, Hague