Pol Dom (1885-1978), Barretje in Saint-Raphaël, Frankrijk
Painter / Artist / School
Pol Dom (1885-1978)
Technique / Size
olieverf op doek, 30x39,5 cm (met lijst: 32,5x42 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en geannoteerd 'Saint Raphael/Pol Dom' (rechtsonder); gesigneerd en geannoteerd 'Voor Floor' (op het spieraam)
Extra Text
Conditie: lokale craquelé, enig oppervlaktevuil, enkele kleine stukjes verfverlies en enkele deukjes in het doek
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: De huidige eigenaar verkreeg deze werken van zijn grootvader Pol Dom via vererving.
Painter / Artist / School
Pol Dom (1885-1978)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite