LOT 118
Pol Mara (1920-1998)
Sans titre, 1971
Technique mixte sur toile.
Signée et datée au dos.
Gemengde techniek op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd.
196 x 162 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
24 Nov 2019
Sans titre, 1971
Technique mixte sur toile.
Signée et datée au dos.
196 x 162 cm
Provenance/Herkomst:
24 Nov 2019