LOT 36

Pope-Blunt (Sir Thomas)

Censura celebriorum authorum sive tractatus in quo varia virorum doctorum de clarissimis cujusque seculi scriptoribus judicia traduntur….. Genève, G. De Tournes,Cramer, Perachon, Ritter, S. De Tournes, 1710. In-4, chagrin façon cuir de russie, dos à nerfs orné de filets, double filet en encadrement sur plats, armoiries au centre, roulette intérerieure sur les chasses. Provenance: J. Gomez de La Cortina et ex-libris Bibliotheca Cortiniana.

28 Oct 2020

28 Oct 2020