LOT 796
General Art and Antique Sale
Poppengoed, pijpencomfoor, Goudse pijp en blaker, 18e eeuw
comfoor met houten steel mt. Fr.ederik van Strant II 1727-1754 Amsterdam 1737, pijp en blaker geen keuren aangetroffen,
blaker defect
h 2 cm, diam 4 cm, l 7 cm, l 9 cm, 3 x 3,7 cm, bruto 21 gr.
[3]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
blaker defect
[3]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam