Poppengoed, pijpencomfoor, Goudse pijp en blaker, 18e eeuw

comfoor met houten steel mt. Fr.ederik van Strant II 1727-1754 Amsterdam 1737, pijp en blaker geen keuren aangetroffen,

blaker defect

h 2 cm, diam 4 cm, l 7 cm, l 9 cm, 3 x 3,7 cm, bruto 21 gr.

[3]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

blaker defect

[3]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam