Porseleinen snuffbottle met blauw en goud decor van herten in landschap, Qianlong gemerkt, China 20e eeuw, 8 cm hoog en porseleinen snuffbottle met blauw decor van personen in berglandschap, Yongzheng gemerkt, China 20e eeuw

18 Apr 2024
Netherlands, Arnhem

18 Apr 2024
Netherlands, Arnhem