Privat Livemont (1861-1936)
Autoportrait, 1923
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
50,5 x 38 cm
Exposition/Tentoonstelling:
13/03-30/06/2003: Privat Livemont, Halles Saint-Géry, Bruxelles
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p. 1.
B. Schoonbroodt [2], p. 6.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie, Belgique
Autoportrait, 1923
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
50,5 x 38 cm
Exposition/Tentoonstelling:
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p. 1.
B. Schoonbroodt [2], p. 6.
Provenance/Herkomst: