Privat Livemont (1861-1936)
L'amateur d'art, 1917
Pastel sur papier. Signé en bas à droite.
Pastel op papier. Rechts onderaan gesigneerd.
38 x 59 cm
Exposition/Tentoonstelling:
13/03-30/06/2003: Privat Livemont, Halles Saint-Géry, Bruxelles
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p. 26
B. Schoonbroodt [2], p. 22
Provenance/Herkomst:
Collection Wittamer
Galerie Patrick Derom
Collection privée/Privé collectie, Belgique
L'amateur d'art, 1917
38 x 59 cm
Exposition/Tentoonstelling:
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p. 26
B. Schoonbroodt [2], p. 22
Provenance/Herkomst:
Collection Wittamer
Galerie Patrick Derom