Privat Livemont (1861-1936)
Cacao A.Driessen Lithographie en 7 couleurs 7 kleuren lithografie.
58 x 36 cm
Exposition/Tentoonstelling: 9/9-31/10/1961: Affiches de la Belle Epoque, Fraiture-en-Condroz ill. p. 41 n°95.
13/03-30/06/2003: Privat Livemont, Halles Saint-Géry, Bruxelles
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p.6.
B. Schoonbroodt [2], p. 119.
Provenance/Herkomst:
Ancienne collection Wittamer - De Camps
Collection privée/Privé collectie
58 x 36 cm
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p.6.
B. Schoonbroodt [2], p. 119.
Provenance/Herkomst: