Privat Livemont (1861-1936)
La fileuse, 1094
Lithographie.
Signée et datée dans la planche.
Lithografie.
Gesigneerd en gedateerd in de plaat.
28 x 38 cm
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p.56.
B. Schoonbroodt [2], p. 52.
Provenance/Herkomst:
Galerie Brigitte Geerinckx, Bruxelles Collection privée/Privé collectie
La fileuse, 1094
Lithographie.
Lithografie.
28 x 38 cm
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [1], p.56.
B. Schoonbroodt [2], p. 52.
Provenance/Herkomst: