Privat Livemont (1861-1936)
Elégantes, 1917
Crayon et sanguine sur papier.
Signée en bas à gauche.
Datée sous la signature.
Potlood en sanguine op papier.
Links onderaan gesigneerd.
Gedateerd onder de handtekening.
29 x 29 cm
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [2], p.155.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie, Belgique
Elégantes, 1917
Signée en bas à gauche.
Datée sous la signature.
Links onderaan gesigneerd.
29 x 29 cm
Bibliographie/Bibliografie:
B. Schoonbroodt [2], p.155.
Provenance/Herkomst: