LOT 10032
R. Eder (circa 1900), Kalme zee met zeilboten, roeiboten en driemasters
R. Eder (circa 1900)
Kalme zee met zeilboten, roeiboten en driemasters
gesigneerd 'R. Eder' (linksonder)
olieverf op doek, 68,5x42 cm (met lijst: 87x62 cm)
Conditie: bedoekt, craquelé, enig oppervlaktevuil, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
R. Eder (circa 1900)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague