REIMOND KIMPE (1885-1970)
Description EN
Middelburg, 1932.
Oil on canvas.
Signed and dated 'R. Kimpe/ 32'.
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Middelburg, 1932.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'R. Kimpe/ 32'.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Middelburg, 1932.
Huile sur toile.
Signée et datée 'R. Kimpe/ 32'.
Droit de suite applicable.
Size: 79 x 64 cm, 89 x 74 cm
Description EN
Middelburg, 1932.
Oil on canvas.
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Middelburg, 1932.
Olie op doek.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Middelburg, 1932.
Huile sur toile.
Droit de suite applicable.
Size: 79 x 64 cm, 89 x 74 cm