RÉMY VAN DEN ABEELE (1918-2006)
Les fleurs du temps,2003.
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
100 x 120 cm
Exposition / Tentoonstelling : 2005: La Biennale du Prieuré d'Anseremme, Dinant.
Bibliographie / Bibliografie :
Remy Van den Abeele, Catalogue raisonné, p. 420 n°806
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Belgique.
Les fleurs du temps,2003.
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
100 x 120 cm
Provenance / Herkomst :