RENE DANIELS (°1950)

Description EN
'De donkere kamer', 1986.
Colour screenprint. Monogrammed and dated in pencil. One of 450 on numb. copies, no. 222. Appeared as a supplement in the magazine 'Code' (as joined here).
And: five other 'Code' issues with editions by Ton van Summeren, Han Schuil, Rob Scholte, Martin van Vreden a.o.

Beschrijving NL
'De donkere kamer', 1986.
Kleurenzeefdruk. Gemonogrammeerd en gedateerd in potlood. Een van de 450 op de pers gen. ex., nr. 222. Verscheen als bijlage in het tijdschrift 'Code' (hier bijgevoegd).
En: vijf andere 'Code'-uitgaven met edities van ondermeer Ton van Summeren, Han Schuil, Rob Scholte en Martin van Vreden.

Description FR
'De donkere kamer', 1986.
Sérigraphie en couleur. Monogrammée et datée au crayon. Un des 450 exemplaires sur presse ex. num., n° 222. Paru comme supplément dans le magazine 'Code' (ci-joint).
Et: cinq autres numéros 'Code' avec des éditions de Ton van Summeren, Han Schuil, Rob Scholte et Martin van Vreden e.a..
Size: 260 x 380 mm

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
'De donkere kamer', 1986.

Beschrijving NL
'De donkere kamer', 1986.

Description FR
'De donkere kamer', 1986.
Size: 260 x 380 mm

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp