RENE GUIETTE (1893-1976)
Méditation, 1958
Huile et plâtre sur toile. Signé en bas à droite.
Olieverf en plaster op doek. Rechts onderaan gesigneerd.
162 x 97 cm
Exposition/Tentoonstelling: - 1963: 'Belgische Künstler'Württembergischer Kunstverein, Stuttgart, n°78 (ill. dans le catalogue de l'exposition) - 1965: Hedendaagse Kunst in België, Casino Kursaal, Oostende, n°7 - 1965: Centrum voor Kunstambachten Hedendaagse Kunst in België, Sint Pietersabdij, Gent, n°7 - 1966: Rétrospective René Guiette, Palais des Beux-Arts, Bruxelles, n°53.
Bibliographie/Bibliografie: René Guiette, Catalogue Raisonné, Fonds Mercator, p. 268 n°1019
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Méditation, 1958
162 x 97 cm