LOT 30
RENE MAGRITTE (1898-1967)
Le Viol.
Lithographie en couleurs sur vélin d'Arches. Numérotée 30/200. Cachet «René Magritte» et signature Georgette Magritte.
Kleurenlithografie op Arches vellum. Genummerd 30/200. Stempel «René Magritte» en handtekening Georgette Magritte.
72,5 x 51,5 cm Encadrée
17 Nov 2019
Le Viol.
72,5 x 51,5 cm Encadrée
17 Nov 2019