RENE MARQUET (1875-1939)
Description EN
Page carrying a bridal trunk.
A yellow-gold patinated chryselephantine figure and brown patinated bronze.
With head and feet in ivory.
The lid of the bridal trunk with a miniature depiction of a woman.
Onyx base.
Beschrijving NL
Page met bruidskoffer.
Chryselefantiene figuur in goudgeel gepatineerd en bruin gepatineerd brons.
Met hoofd en handen in ivoor.
Deksel van de koffer bezet met miniatuur met een vrouwenbuste.
Onyx sokkel.
Description FR
Page avec coffret de mariage.
Epreuve chryséléphantine d'époque en bronze à patine or jaune et brun.
Tête et mains en ivoire.
Couvercle du coffret serti d'une miniature figurant un buste de femme.
Socle en onyx.
Description EN
Page carrying a bridal trunk.
With head and feet in ivory.
Onyx base.
Beschrijving NL
Page met bruidskoffer.
Met hoofd en handen in ivoor.
Onyx sokkel.
Description FR
Page avec coffret de mariage.
Tête et mains en ivoire.
Socle en onyx.