LOT 33
RICHARD BJÖRKLUND
Oljemålning på pannå. Figur i skogslandskap. Signerad och daterad 36. 33x41 cm.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona