LOT 146
RÖRSTRAND, FRUKTTALLRIKAR, 9 ST
Flintgods, 1900-talets förra hälft. Diameter 21 cm. Krackeleringar.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona