LOT 91
Raklådor samt snushund, fyra delar
1800-tal, Sverige. Träskurna samt delvis bemålade. L 11,5-27 cm.
Condition: Smärre skador samt kompletteringar.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala