LOT 91

Raklådor samt snushund, fyra delar

1800-tal, Sverige. Träskurna samt delvis bemålade. L 11,5-27 cm.

Condition: Smärre skador samt kompletteringar.

27 Aug 2019
Sweden, Uppsala

27 Aug 2019
Sweden, Uppsala