LOT 4322
Rammelaar BWG.
Voorzien van gedreven versieringen. Nederland, 20e eeuw - gebruikssporen. 52 gram. Afm. B 9, 5 cm, Diam. 8 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal