LOT 10028
Raoul Martinez (1876-1974), Stilleven met eieren in een bord
Raoul Martinez (1876-1974)
Stilleven met eieren in een bord
gesigneerd en gedateerd 'R. Martinez/56' (rechtsonder)
olieverf op doek, 37x45 cm (met lijst: 50x58 cm)
Conditie: vernis vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Raoul Martinez (1876-1974)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague