Rechthoekig spiegeltje. Art Deco periode. Kader in palissander belegd met rood getinte schildpadschelp en biezen in ivo
Description EN
Art Deco period rosewood, tortoiseshell and ivory set mirror.
Traces of wear.
Beschrijving NL
Rechthoekig spiegeltje. Art Deco periode.
Kader in palissander belegd met rood getinte schildpadschelp en biezen in ivoor.
Gebruikssporen.
Description FR
Miroir rectangulaire. Epoque Art Déco.
Cadre en palissandre serti d'écaille teinté rouge et de filets en ivoire.
Traces d'usure.
Description EN
Traces of wear.
Beschrijving NL
Gebruikssporen.
Description FR
Traces d'usure.