LOT 7500
General Art and Antique Sale
Rechthoekige spiegel in gebronsd houten lijst, Louis XVI, 18e eeuw
met gestoken en opengewerkte kuif met
h. 137, br. 54 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 137, br. 54 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam