LOT 5076

Reeks van zes ietwat verschillende stoeltjes. Notenhout. Frankrijk, 18de eeuw. Herkomst: Jan Koldeweij Antiek

Description EN
A series of six French 18th-century walnut chairs. Six almost identical chairs, with minor differences.

Provenance:
Jan Koldeweij Antiques, Helvoirt

Beschrijving NL
Reeks van zes ietwat verschillende stoeltjes. Notenhout. Frankrijk, 18de eeuw.

Herkomst:
Jan Koldeweij Antiek, Helvoirt

Description FR
Série de six chaises différentes. Noyer. France, 18ème siècle.

Provenance:

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Provenance:

Beschrijving NL

Herkomst:

Description FR

Provenance:

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp