Reeks van zes ietwat verschillende stoeltjes. Notenhout. Frankrijk, 18de eeuw. Herkomst: Jan Koldeweij Antiek
Description EN
A series of six French 18th-century walnut chairs. Six almost identical chairs, with minor differences.
Provenance:
Jan Koldeweij Antiques, Helvoirt
Beschrijving NL
Reeks van zes ietwat verschillende stoeltjes. Notenhout. Frankrijk, 18de eeuw.
Herkomst:
Jan Koldeweij Antiek, Helvoirt
Description FR
Série de six chaises différentes. Noyer. France, 18ème siècle.
Provenance:
Description EN
Provenance:
Beschrijving NL
Herkomst:
Description FR
Provenance: