LOT 47
Reinder Visscher en Europese School (2x)
Litho: bomen aan een vaart en olieverf op board: Markttafereel met draagsters.
46x43 en 44x44 cm (incl. lijst).
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands