LOT 1948
Rekening schaaltje ovaal vormig versierd met parelranden en opengewerkte eikenbladeren zilver.
Frankrijk, Parijs, Eugen Lefebvre, 20e eeuw, keurtekens: Mercury, meesterteken - gebruikssporen. B 11,3cm x L 15,6 cm, 103 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal