René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 1925.
Fusain et encre sur papier.
Signé et daté en bas à gauche.
Houtskool en inkt op papier.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 24,5 x 20 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p. 211 n°114.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
Sans titre, 1925.
Fusain et encre sur papier.
Houtskool en inkt op papier.
Provenance / Herkomst :