René Guiette (1893-1976)
Sans titre (piano), 4.5.1947.
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 51,5 x 65 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p.227 n°363.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
Sans titre (piano), 4.5.1947.
Gouache sur papier.
Gouache op papier.
Provenance / Herkomst :