LOT 114
René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 6.X.1957.
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
50 x 40 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p.266 n°979.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Sans titre, 6.X.1957.
Gouache sur papier.
Gouache op papier.
50 x 40 cm
Provenance / Herkomst :