René Guiette (1893-1976)
Sans titre (Dix silhouettes), 1952.
Encre de Chine sur papier.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Oost-Indische inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
21 x 27 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p.244 n°638.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
Encre de Chine sur papier.
Signée en bas à droite.
Datée en bas à gauche.
Oost-Indische inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
21 x 27 cm
Provenance / Herkomst :