René Guiette (1893-1976)
Labyrinthe gris, 1958.
Huile et sable sur toile.
Signé en bas à droite.
Daté en bas à gauche.
Contresigné, daté et titré au dos sur le châssis.
Olieverf en zand op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
Achteraan op de spieraam gesigneed, gedateerd en getiteld.
117 x 82 cm
Exposition / Tentoonstelling : 19/10-24/11/1963 : Belgische Künstler, Württembergischer Kunstverein, Stuttgart.
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p. 269 n°1036.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
Labyrinthe gris, 1958.
Huile et sable sur toile.
Signé en bas à droite.
Daté en bas à gauche.
Olieverf en zand op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Links onderaan gedateerd.
117 x 82 cm
Provenance / Herkomst :