LOT 117

René Guiette (1893-1976)

Homme, 1953.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Titrée et datée au dos, sur le châssis.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Achteraan op de spieraam gedateerd en getiteld.
100 x 80 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p. 248 n°702.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Homme, 1953.
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
100 x 80 cm
Provenance / Herkomst :

15 Jun 2021
Belgium, Brussels