LOT 118
René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 28.3.1963.
Encre sur papier de soie. Signée et datée en bas à droite.
Inkt op zijdepapier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
92 x 63 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Sans titre, 28.3.1963.
Inkt op zijdepapier.
92 x 63 cm
Provenance / Herkomst :