René Guiette (1893-1976)
Sans titre, 13.2.1964.
Encre sur papier de soie. Signée et datée en bas à droite.
Inkt op zijdepapier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
63 x 92 cm
Bibliographie / Bibliografie :
René Guiette, catalogue raisonné, p.320 n°1814.
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
Sans titre, 13.2.1964.
Inkt op zijdepapier.
63 x 92 cm
Provenance / Herkomst :