René MAGRITTE (1898-1967)

René MAGRITTE (1898-1967),

René MAGRITTE (1898-1967), lithographie 'La corde sensible' 1960, numérotée 131/275 et portant le cachet sec de l'ADAGP et la Succession Magritte + initiales de Charly Herscovice René MAGRITTE (1898-1967), lithographie "La corde sensible" 1960, genummerd 131/275 en voorzien van de droogstempel van ADAGP en van de Succession Magritte + paraf van Charly Herscovice 48,5 x 38 cm

22 Apr 2024
Belgium, Gent

René MAGRITTE (1898-1967),

22 Apr 2024
Belgium, Gent