LOT 506
Renée Lubarow (1923
'Les cavaliers de brume', rechtsonder in potlood gesigneerd, kleurenlitho, genummerd E/A XI/XV, 49x39 cm (met lijst: 80x60 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag