LOT 52
Richard Kalina
"Vis à vis". Signerad och daterad Richard Kalina 1992 på omtaget. Collage, akryl, flashe på duk, 77 x 203 cm.
Condition: Oramad. Ytsmuts och fläckar på omtaget. I god kondition.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala