LOT 5007
Rijk ingelegd houten reisschaakspel, aan de binnenzijde een triktrakbord, modern, daarbij: rode en witte benen schaakstukken -schaakstukken compleet, maar enkele defecten en restauraties-, 7,5 x 20 x 40 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht