LOT 358

Ring, alliance. Wit goud (750/1000), 3.6 g. Bezet met 7 diamanten in smaragdslijp, samen 2.39kt, kwaliteit F-G VVS1. Her

Description EN
Alliance ring. White gold (750/1000), 3.6 g. Set with 7 diamonds in emerald cut, together 2.39kt, quality F-G VVS1.
Provenance and invoice: Colman, Antwerp, 28.11.2015

Beschrijving NL
Ring, alliance. Wit goud (750/1000), 3.6 g. Bezet met 7 diamanten in smaragdslijp, samen 2.39kt, kwaliteit F-G VVS1.
Herkomst en factuur: Colman, Antwerpen, 28.11.2015

Description FR
Bague, alliance. Or blanc (750/1000), 3.6 g. Sertie de 7 diamants de taille émeraude, au total 2.39 ct, qualité F-G VVS1.
Provenance et facture: Colman, Anvers, 28.11.2015

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp