LOT 1289
Rizzi, James (1950 - 2011), "A fairy good Christmas"
Rizzi, James (1950 - 2011), "A fairy good Christmas", Offsetdruck, re. seitl. sign., ca.
11 x 15 cm, PP, hinter Glas gerahmt.
04 Dec 2021
Germany, Mainz Kastel