Rob Birza (1962), Zonder titel
Painter / Artist / School
Rob Birza (1962)
Technique / Size
aquarel op papier, 76x56 cm (102x82 incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd 'RBirza '95' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: papier licht vergeeld en langs de randen met enkele handling traces, papier gebobbeld (door de techniek).
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, Haarlem.
Painter / Artist / School
Rob Birza (1962)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite