LOT 59
Rob van Dijk
Vogel op ijzerdraad, gesigneerd 'Rob v Dijk' r.o.
Afmeting: Olieverf op paneel, 10,5 x 10,5 cm.
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam