LOT 18
Roger BERTIN (1915-2003) "Le Conquet" watercolor sbg titled and dated 74. 50x65
Roger BERTIN (1915-2003) "Le Conquet" aquarelle sbg titrée et datée 74. 50x65
07 May 2021
France, Brest
07 May 2021
France, Brest