Roger RAVEEL (1921-2013), etching Een mens, numbered 7/30, signed and dated 1987
Roger RAVEEL (1921-2013), ets Een mens, genummerd 7/30, getekend en gedateerd 1987.
Dimensions: 32.5 x 27.5 cm
22 Apr 2024
Belgium, Gent
Dimensions: 32.5 x 27.5 cm