Roger RAVEEL (1921-2013), colour lithograph 'Gesprek in de tuin', numbered 40/60 and signed
Roger RAVEEL (1921-2013), kleurenlithografie 'Gesprek in de tuin', genummerd 40/60 en getekend
Provenance: Roger Raveel Het grafische oeuvre pag 21 n° 7 Dimensions: 77 x 56.5 cm
22 Apr 2024
Belgium, Gent