LOT 153
Roger Raveel (1921-2013)
Sans titre, 1968
Gouache et pastel sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Gouache en pastel op papier.
Rechts onderaan
Gesigneerd en gedateerd.
54 x 72 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Sans titre, 1968
Gouache et pastel sur papier.
Gouache en pastel op papier.
Rechts onderaan
Gesigneerd en gedateerd.
54 x 72 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019